Telefon
Instagram
WhatsApp
Sık Sorulan Sorular

Ritüel; Astroloji ve Biyoenerji çalışmasıdır. İşlemlerimiz Astroloji ve enerji biliminden faydalanılarak evrenin bize sunduğu enerjiyi sizin isteklerinizle birleştirip en güzel sonucu almaya gayret edip, siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

Büyü, doğa üstü varlıkları ve paranormal veya mistik enerjileri kullanarak dünya akışında bir şeyleri değiştirebilmeye yönelik yapılan uygulamalardır.Büyüler, tılsım uygulamaları, ölülerle konuşmak, gelecekten haber almak gibi farklı uygulamaları içerebilir.Büyülerin kesin sonuçları ve etkileri bilinmez ve görünmez.Pek çok kültür ve inançta hoş karşılanmaz, gizemlidir ve üzerine konuşulmak istenmez.Ritüeller hayatın bir parçası olan tekrar eden eylemler bütünüdür pek çok kültürde açık ve net bir şekilde bilinir ve nesilden nesile aktarılabilir.Çok eski zamanlardan büyü, ritüel, ayin gibi kelimeler aynı sanılsa da aynı değildir.

Müslümanlık da her dinde olduğu gibi bazı ritüeller vardır. İslamiyete göre şirk koşmak, içki içmek, zina yapmak, kumar oynamak gibi davranışlar günah sayılmaktadır. Eğer Ritüellerinizde İslam’ın kurallarına ters düşen her hangi bir şey yapmıyorsanız bu günah olmayacaktır.

Ritüellerimiz %80 etkili, başarılı ve olumludur. %20’lik kısım çok zordur, bu ihtimale kalan kişilere (Ücretsiz) tekrar hakkı sağlanır ve özellikle işlemin üzerinde çalışılır.

Ritüel işlemlerimiz yapılan çalışmaya göre 1 ile 3 gün arasında değişmektedir.

Ritüel için sonuç bekleme sürecimiz 14 gündür. 14 Gün içerisinde her hangi sonuç olmaz ise 2. İşleminiz (Ücretsiz) uygulanmaktadır. Müşterilerimiz için elimizden geleni yaptığımızı buradan anlayabilirsiniz.